Praktische informatie

Vakanties & vrije dagen schooljaar 2020 - 2021

Activiteit Datum
Eerste schooldag 24 augustus 2020
Herfstvakantie 17 t/m 25 oktober 2020
Sinterklaas 6 december 2020 (weekend)
Kerstvakantie 19 december 2020 t/m 3 januari 2021 (18 december 's middags vrij)
Carnaval / krokusvakantie 13 februari t/m 21 februari
Tweede paasdag 5  april 
Meivakantie 1 mei t/m 16 mei 
Hemelvaart 13 en 14 mei
Tweede pinksterdag 24 mei
Laatste schooldag 23 juli 's middags vrij
Zomervakantie 24 juli t/m 5 september

Studiedagen
2-10, 11-11, 2-2, 26-4, 24-6

Studiemiddagen groep 5 t/m 8. Groep 1 t/m 4 wel les.
18-9, 13-10, 30-11, 10-12, 18-3, 20-4 

Gezinscoach

Voor onze school is Victor Wijnhoven de gezinscoach.
Wilt u een afspraak dan kunt u dit regelen via onze leden van het kwaliteitsteam. Voor de groepen 1 t/m 4: Nina van Enckevort, n.vanenckevort@dynamiek.nu en groep 4 t/m 8: Veronic Bouten, v.bouten@dynamiek.nu

Ook kunt u direct contact opnemen met de gemeente Horst aan de Maas en naar hem vragen. 

Belangrijke data

Activiteit Datum
Kleding inzameling 8 oktober en 8 april
Kinderboekenweek 6 t/m 8 oktober
Dag van de leraar 5 oktober 
Sint op school 4 december (geen vrije dag)
Kerstviering 19 december  's middags vrij
Aanmelding nieuwe leerlingen 22 jan 2021
Carnavalsviering 12 februari 's middags carnaval voor alle groepen
Paasviering 2 april
Koningsspelen 23 april 
Rapportage 10 februari & 9 juli
Communie 23 mei, 9.30 uur
Wandeldriedaagse 18 t/m 20 juni 
Musical 20 en 21 juli 
Kijkmiddag 20 juli 
Uitzwaaien groep 8 22 juli 
Laatste schooldag 23 juli 's middags vrij

 

Schooltijden

Groep 1 t/m 8 Ochtend 08:30 - 12:00 uur
  Middag 13:15 - 15:15 uur
     
  Woensdag 08:30 - 12:15 uur

De groepen 1 t/m 4 zijn elke vrijdagmiddag vrij De ochtendpauze is van 10.30 tot 10.45 uur. In deze pauze eten kinderen alleen zelf meegebrachte groente of fruit.

Gymnastiekrooster

Ma - ochtend Groep 6-7, 7-8, 1-2 en 4-5
Ma - middag Groep 3-4 en 2-3
Vrij - ochtend Groep 2-3, 1-2, 4-5 en 3-4
Vrij - middag Groep 6-7 en 7-8

 

Groepsverdeling

Groep 1/2a Roos Keijsers, Vera Bongaerts
Groep 2b/3a Daniëlle Douven, Nina van Enckevort
Groep 3b/4 Nicole van Deurssen, Charlotte Hofman
Groep 5/6a Andrea Verbugt, Jos Tielen
Groep 6b/7a Veronic Bouten, Diana Coppus
Groep 7b/8 Christel Verberne, Susan van Soest

Luizencontrole

’s Woensdags na alle vakanties: 26 aug. , 28 okt., 6 jan., 24 febr., 19 mei.